Soome meistrisari lõpetas hooaja. Meryl Peldes hooaja kokkuvõttes poodiumil!

Läinud nädalavahetusel tõmmati Vantaa kardirajal joon alla tänavusele Soome meistrivõistluste hooajale. Eestlastest parimaks osutus klassis Mini hooaja kokkuvõttes kolmandaks tulnud Meryl Peldes, kes edestas vaid ühepunktilise edumaaga tiimikaaslast Theodor Toobalit (mõlemad AQVA Racing). Terve hooaja kaasa sõitnud eestlastest lõpetas suurepärasel 6. kohal Oliver Söönurm (AIX Racing team) ning Aron Kivilo (Talvar Racing) 15. kohal. Eesti kardisportlaste seas aina populaarsemaks muutuvatel Soome meistrivõistlustel oli Vantaa kardirajal sõidetud 9. ja 10. etapil klassis Mini stardis koguni 11 eestlast. Klassi Mini tulemused reedel/laupäeval: Meryl Peldes (AQVA Racing) P2/P3 Theodor Toobal (AQVA Racing) P4/P8 Richard Alexander Pullinen (Liqui-Moly Roli Motorsport) P11/P4 Oliver Söönurm (AIX Racing Team) P5/... Tanel Karu (Gear Racing) P14/P16 Aron Kivilo (Talvar Racing) P17/P13 Kermo Müil (Talvar Racing) P19/P31 Franziska Mesikäpp (TARK Racing) P22/P33 Oskar Lukas Ausing (TARK Racing) P23/P32 Endrik Peets (KS Academy) P26/P25 Robin Šemet (Rapla Kardiklubi) P28 Klassis OK-Junior oli reedesel võistluspäeval stardis 4 võistlejat, reedel lisandus teistele veel Mark Dubnitski (AQVA Racing), kes lõpetas hooaja viimase võistluse tubli teise kohaga. Hooaja kokkuvõttes jäi Dubnitski saagiks aga 4. positsioon, sest tiheda kalendri tõttu ei õnnestunud kõiki osavõistlusi kaasa sõita. Klassi OK-Junior tulemused reedel/laupäeval: Mark Dubnitski (AQVA Racing) .../P2 Hugo Rajamets (Vihur Team) P9/P6 Aleksander Uusneem (AIX Racing Team) P13/P10 Andri Tšikin (AQVA Racing) P11/P23 Artur Karjus (Talvar Racing) P21/P25 Klassis OK lõi ainsa Eesti sportlasena kaasa Robin Särg. Reedese võistluspäeva lõpetas Särg 10. kohal, laupäeval sai ta kirja 16. tulemuse. Hooaja kokkuvõttes lõpetas Särg 13. kohal. Hooaja kokkuvõtvad tulemused on leitavad siit: https://kartingsm.fi/pisteet/