Mark Dubnitskile poodiumikoht FIA noortesarjasKolme-etapilises FIA Karting Academy Trophy sarjas Eestit esindav Mark Dubnitski võistlusnädalavahetus kujunes tänu oskuslikule sõidule imeliseks. Olles laupäeval kahes eelsõidus vastavalt teine ja esimene, kindlustas klassi OK-Junior valitsev Eesti meister endale sellega parima stardikoha finaali. Finaalis saavutatud poodiumikoht aitas Dubnitski hooaja üldarvestuses heale 5. kohale.


"Olen väga õnnelik poodiumikoha üle! Kõik klappis ehk tähendab mootor jooksis korralikult ja raam töötas hästi. Vaja oli sõita rahulikult ja keskenduda enda tegemistele," kommenteeris Dubnitski oma sõitu finaalis. "Esimesed ringid olid keerulised, sest enne finaali oli rajal toimunud Historic-kartide demosõit. Rada oli küllaltki must ning suuresti seetõttu kaotasin liidrikoha. Sõitsin lõpuni omas tempos ning olen teise koha üle väga õnnelik. Selle tulemuse eest suur tänu minu mehaanikule, isale-emale ja kõigile, kes olid meiega sel nädalavahetusel!"


Kardispordi tiitlivõistluste hooaeg jätkub Itaalias juba tuleval nädalavahetusel, mil Sarno kardirajal sõidetakse otseveoliste kartide (klassid OK ja OK-Junior) maailmameistrivõistlused.